Pomiń nawigację

22 czerwca 2022 r.

Poszukiwani producenci metalowych części do maszyn rolniczych

Numer referencyjny oferty: BRDE20220608005

Opis

Niemiecki firma zajmująca się sprzedażą części rolniczych premium poszukuje partnerów specjalizujących się w obróbce metali.

Klient z Niemiec zainteresowany jest podjęciem współpracy z producentem elementów metalowych wykorzystywanych w wybranych maszynach rolniczych, takich jak: sieczkarnie, podajniki paszy, hedery, kombajny, prasy.

Poszukiwane części powinny być poddane obróbce cieplnej i powlekane. Długość części waha się od 5cm do 100cm w zależności od typu maszyny, w której zostaną wykorzystane.

Oczekiwana rola partnera:

Poszukiwany partner powinien dysponować odpowiednio wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszynowym, obejmującym m. in.:  frezarki CNC, prasy, opryskiwacz do powlekania węglikiem wolframu lub spryskiwacz do powlekania węglikiem chromu lub laser do powlekania laserowego lub laser działający w technologii High Velocity Oxy Fuel (HVOF).

Niemiecka firma oferuje długoterminową współpracę na podstawie umowy produkcyjnej.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 22.06.2022 11:48
Poprawiono: 20.06.2022 12:56
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: