Pomiń nawigację

28 czerwca 2022 r.

Firma z Litwy oferuje inteligentne stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Litewska firma poszukuje partnerów, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego, zainteresowanych innowacyjnymi stacjami ładowania pojazdów elektrycznych.

Zastosowana technologia optymalizuje zużycie energii elektrycznej i zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na nią bez konieczności zmiany istniejącej infrastruktury. Przystanki mają wyjątkowy design, osiągnięty m.in. dzięki zastosowaniu technologii chmury. Są minimalistyczne i zaprojektowane tak, by wtopić się w otoczenie i nie zaburzać jego wyglądu, co jest szczególnie istotne w obliczu rosnącego zapotrzebowania na montaż infrastruktury ładującej.

Podmioty zainteresowane otrzymaniem dodatkowych informacji proszone są o kontakt na adres magdalena_zwolińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Podobne oferty są dostępne w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 28.06.2022 11:29
Poprawiono: 28.06.2022 12:29
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: