Pomiń nawigację

5 sierpnia 2022 r.

Szwedzkie centrum edukacji jeździeckiej poszukuje producenta derek dla koni, lonży i toreb (produkcja white label)

Szwedzkie centrum edukacji jeździeckiej zlokalizowane w środkowej Szwecji poszukuje producenta produktów dla koni i jeździectwa, w tym koców, lin do lonżowania i toreb. W obszarze zainteresowań są producenci zlokalizowani na terenie UE, posiadający odpowiednie doświadczenie i wiedzę fachową.

Firma została założona przez parę w środkowej Szwecji, z których jeden był byłym zawodowym jeźdźcem. Dziś oferują szkolenie, edukację i zakwaterowanie dla jeźdźców i ich koni.

Wraz z aktualną ofertą biznesową, firma dąży do wprowadzenia i oferowania produktów pod własną marką, a dokładniej derek dla koni, lonży i toreb. Dlatego klient poszukuje odpowiedniego producenta/dostawcy tych produktów, najlepiej na terenie UE. Ponieważ tego typu produkty wymagają specjalistycznej wiedzy produkcyjnej, klient poszukuje producentów/dostawców z solidnym doświadczeniem i wiedzą w wytwarzaniu tego typu produktów.

Specyfikacja produktu:

- Derki dla koni oferowane w różnych rozmiarach i wykonane z siateczki.

- Linie do lonżowania mierzące około ośmiu metrów.

- Torby wykonane z tkaniny nylonowej (jak materiał w kosmetyczkach).

Poszukiwana specyfikacja techniczna lub ekspertyza

Solidne doświadczenie i wiedza specjalistyczna w produkcji produktów dla koni/jeździectwa

Numer referencyjny oferty: BRSE20220608009

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 05.08.2022 15:10
Poprawiono: 17.08.2022 10:53
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: